Kurumsal 2006 yılından bu güne

2006 yılında İzmir’de servis firması olarak kurulan Havasis, kurulduğu yıldan beri dünya çapında kalitesini kanıtlamış markaları bünyesinde bulundurmaya, müşterilerinin talepleri doğrultusunda ürün tedariği ve servis hizmeti vermeye devam etmektedir.


Endüstriyel El aletleri, Montaj çözümleri, inşaat&kurulum ekipmanları, Aşındırıcı&Kesici taşlar, tüm cihaz ve hat aksesuarları, sarf malzemeler, iş güvenliği ekipmanları, endüstriyel temizleyiciler, kimyasal yapıştırıcılar uzmanlık alanlarımız içindedir. Bunlara ek olarak proje bazlı kişiye ve prosese özel teknik çözümler sunmaktayız.


Yetkin, deneyimli ve donanımlı servisimiz ile anlaşmalı olduğumuz tüm markaların eğitimlerine ve ekipmanlarına sahibiz. Böylelikle cihazlarınızı yurt dışına göndermeyerek tüm tamir & bakım & servis işlemlerini İzmir de yapıyoruz. Bu şekilde müşterilerimize çok daha hızlı ve uygun fiyatlı hizmet verebiliyoruz.


Yıllardır edindiği tecrübesini müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanmaya devam eden Havasis, talepleriniz doğrultusunda kendisini sürekli geliştirmektedir.

 

Misyon ve Vizyonumuz Sektöre Değer Katıyoruz

Her zaman “Çözümün ilk adı…” olmak, ilk akla gelen olabilmek

Kalitenin başarının anahtarı olduğuna inanan, kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile anılan bir şirket olmak,

Sektördeki yerini koruyarak daima büyümek,

Sürdürülebilir, saygın ve duyarlı şirket anlayışını benimsemek, 

İş ortağı olduğumuz işletmelere hizmetlerimizle katma değer sağlamak, 

Çalışan çeşitliliğine, her bir çalışanın kendine değer katabilmesine ve fırsat eşitliğine imkân vermek,


Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini her zaman en doğru ve en kaliteli şekilde karşılayarak müşterilerimizin tatmin seviyesini en üst düzeye çıkarmak ve tüm bunları en yüksek verimlilikle gerçekleştirebilmek.

Firmamızda kurmuş olduğumuz ıso 9001 kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.

Sektörde her zaman tercih edilen firma olmak.

Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek.

Iso 9001 kalite yönetim sistemi şartlarına her noktada uyacağımızı taahhüt etmek.


Video

Tanıtım Filmi Havasis'i Yakından Tanıyın

Projeler Kişiye Özel Hizmetler

Her operasyon farklıdır ve bu bakış açısıyla ele alınmalıdır. Birbiriyle aynı görünen işlemlerde bile küçük görünen detaylar işin yapılması için uygulanan kuvvetleri, kullanılması gereken cihazı veyahut yöntemi değiştirebilir.  

Havasis olarak tüm talepleri ayrı bir proje olarak değerlendirerek, operasyonu yerinde görmek, kullanılan ekipmanı ve sürdürülen yönetimi analiz etmek isteriz. Sonrasında o operasyon, kullanıcı ve işletme için her açıdan en uygun çözümü sunmak isteriz. 

Kalite iyileştirmeleri, Yalın sistem geçişleri, İSG uygunluğuna göre çalışma koşulları sağlamak, İşlem sürelerini optimize etmek adına yapılan tüm projelerinizde, mühendislik çözümlerimizle yanınızdayız. 

Bunlara ek olarak tesislere özel olarak merkezi havalandırma sistemlerini projelendirerek kurulumlarını gerçekleştirmekteyiz. Servis raf, tezgâh ve masaları gibi üretimleri merkezimizde yapmakta, tek tedarikçi ile çalışmak isteyen firmalara tüm ihtiyaçları için çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz. 


Referanslar Havasis İş Ortakları