Havasis olarak çalışanlarına değer veren, değişime açık, gelişen ve gelişmeye devam eden bir şirket olmaya özen gösteriyoruz. Hedefimiz çalışanlarımız için motive edici ve bir parçası olmaktan gurur duyacakları bir çalışma ortamı yaratmaktır. 

Kurum olarak insana ve değerlerine saygılı, çalışanın fikir ve geri bildirimlerini önemseyen, herkesin içindeki güç ve yaratıcılığı destekleyerek başarıya birlikte ulaşılabileceğine inanan bir insan kaynakları yaklaşımını benimsiyoruz. Çalışma arkadaşlarımızı sadece mevcut deneyimleri ile değil, aynı zamanda potansiyelleriyle de değerlendiriyoruz. 

Biz “Önce insan” diyoruz. Aidiyet duygusu ile çalışan, şirketin ve kendisinin sürdürebilir büyümesini hedefleyen, bir takım olmak isteyen arkadaşlarla çalışmaktan memnuniyet duyacağız. Eğer siz de Havasis ailesinin bir parçası olmak ve bizimle çalışmak istiyorsanız bizimle Özgeçmişinizi paylaşabilirsiniz. Tüm bilgileriniz gizlilik içerisinde değerlendirilecek ve gerektiğinde değerlendirilmek üzere veri tabanımızda saklanacaktır.


İnsan Kaynakları